Nákupní koš:
je prázdný
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo
Registrace Přihlásit

ZAVOLEJTE NÁM
+420 251 817 188

nebo pište na info@smaltovane.cz


PRACOVNÍ DOBA
Po, Út, Čt 8:30 - 17:00
St 8:30 - 18:00
Pá: 8:30 - 15:00
polední přestávka
denně 12:00 - 13:00Chcete nám sdělit svoji zkušenost s nákupem?

reditel@smaltovane.cz


PROVOZOVNA

Smaltovna GAEN Praha
Hlubočepská 1077/32
152 00 Praha 5
vedoucí provozovny
Petr Hruška


FAKTURAČNÍ ÚDAJE

3D Production, s.r.o.
Prodloužená 263
53009 Pardubice
IČ: 49685473
DIČ: CZ49685473

Než objednáte...

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT, NEŽ ODEŠLETE OBJEDNÁVKU

SMALT je tenká vrstva barevné skloviny, nanesená na ocelový plech a vypálená při teplotě cca 900°C. To zaručuje nejvyšší možnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, naprostou stálobarevnost, vysoký lesk a téměř neomezenou životnost. SMALTOVANÁ CEDULE je již od konce 19. století symbolem solidnosti a elegance.

  • Potřebujete označit svoji firmu vývěsním štítem nebo cedulí?
  • Chcete stylově vyzdobit svoji restauraci?
  • Hledáte jedinečný dárek pro své blízké?
  • Hledáte pro svůj výrobek kvalitní reklamu?
  • Provádíte rekonstrukci domu a potřebujete nové štítky a cedulky?
  • Chcete nové číslo na Váš dům?
  • Potřebujete jakoukoliv ceduli, která "vydrží"?
  • Ničí Vám sprejeři vaše označení? Postříkanou smaltovanou ceduli snadno umyjete ředidlem a je zase jako nová.
  • Nejste spokojeni s označením ulic Vašeho města?

Pak jste se volbou té smaltované rozhodli správně.

SMALTOVANÉ CEDULE

vyrábíme zpravidla na zakázku. Maximální velikost cedule je 1600 mm x 800 mm. Větší cedule lze složit ze segmentů. Cedule může mít libovolný tvar, může být rovná, vypouklá (bombírovaná), nebo s prolisovanými okraji (signovaná).Pokud nám zašlete základní údaje o Vámi požadované ceduli, její velikost a barevnost, popis motivu a textu, nebo obrázek cedule, obratem Vám sdělíme cenu. Nezapomeňte uvést počet kusů. Při vícekusové zakázce stejných cedulí výrazně klesá cena za jeden kus.

POZOR PŘI MONTÁŽI CEDULÍ

Postupujte opatrně, jako kdybyste připevňovali např. skleněné zrcadlo. Smaltovanou ceduli nikdy nepřipevňujte hřebíky nebo nýty, ale vždy pouze vruty nebo šrouby. K utahování vrutů nebo šroubů nikdy nepoužívejte AKU nářadí, ale vždy jenom klasický šroubovák. Vruty nebo šrouby dotahujte velmi zlehka.

A JAK SMALTOVANÉ CEDULE VYRÁBÍME?

požadovaný tvar budoucí cedule je vystřižen, u složitého tvaru vyříznut laserem, ze specielního ocelového plechu.Takto vzniklý polotovar je dále upravován např. bombírováním (vypouknutím). Poté je vyžíhán v peci při teplotě 740°C.Na polotovar je z obou stran nanesena vrstva černého, tzv. základního smaltu. Po zaschnutí je polotovar vypálen v peci při teplotě 900°C.Na lícovou stranu je nanesena další vrstva bílého, popřípadě barevného smaltu. Ta je opět vypálena.Dále se postup liší v závislosti na technologii výroby.

Ta klasická je ale tato: Následuje další vrstva barevného smaltu. Po zaschnutí je přes negativní šablonu odstraněn okolní smalt tak, že zůstanou jen požadované symboly nebo písma. První vrstva takto vzniklého písma nebo symbolů je opět vypálena při teplotě 870°C.A postup se opakuje – pro každou barvu zvlášť. Každá cedule je vlastně originálem.